Anykščių policija pagavo „Jara Jums” parduotuvės plėšiką

Rugsėjo 6 d. apie 3.15 val. Anykščių rajono Naujųjų Elmininkų kaimo Šilelio gatvėje, prie UAB „Jara Jums“ parduotuvės, buvo sulaikytas vyras (gim. 1972 m.). Jis, lenta išdaužęs langą ir patekęs į parduotuvę, pavogė tris degtinės „Sobieski” 0,7 l talpos butelius, du degtinės „Zelionaja marka” (0,7 l), degtinės „Lithuania” (0,7 l) butelį, alaus „Tornado” (1 l) butelį ir sausainių „Selga” pakuotę. Padaryta žala tikslinama. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Utenos apskrities VPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Ta pati parduotuvė buvo apvogta rugsėjo 4 d. apie 3.06 val. Tuokart iš „Jara Jums“ parduotuvės galimai buvo pagrobta nenustatytas kiekis alkoholinių gėrimų.

Nenorėdami pakenkti ikiteisminiam tyrimui pareigūnai kol kas neatskleidžia daugiau informacijos. Utenos apskrities VPK komunikacijos grupės vyriausioji specialistė Violeta Ginaitienė temainfo.lt patvirtino tik tai, kad parduotuvę du kartus apvogė tas pats žmogus, jis gyvena gretimame kaime, niekur nedirba, policijai yra žinomas.

 

 

temainfo.lt ir Utenos apskrities VPK inf.