Anykščių Pagojės tvenkinys: ant vandenlentės – visą naktį

Liepos 25-ąją apie 200 žmonių priviliojo vandenlenčių parko „Wake pond“ surengtas naktinis čiuožimas.

Prožektoriai įsijungė 23 val. Stebėti šviesos ruožo lydimą čiuožėją, sirgti už jo sėkmes ir nesėkmes, klausytis geros muzikos, pasilinksminti batuto pramoga, pasiduoti čionykštei bendraamžių nuotaikai ir ant Pagojės tvenkinio kranto likti iki pat paryčių – toks buvo čia susirinkusiųjų šventinis repertuaras.

– Leidome čiuožti tik po 10 min., kad kitiems nebūtų labai nuobodu laukti, – temainfo.lt sakė Tomas Kairys, vandenlenčių parką „Wake pond“ įkūręs kartu su savo bičiuliu Matu Jakovlevu.

Lynai buvo sustabdyti 4 val. – tiek buvo norinčių pramogauti vandenlente.

– Kupiškėnai mano, kad vandenlenčių pramogos idėją jūs nukopijavote nuo jų, lyną nutiesusių virš Kupiškio marių. Kaip iš tikrųjų gimė vandens parko sumanymas? – klausėme.

– Nieko nuo nieko mes nekopijavome. Prieš dvejus metus su Matu užsidegėme vandenlenčių pramogos idėja. Abu gyvenome, mokėmės, dirbime Vilniuje – buvo sunkoka realizuoti planus Anykščiuose. Vis sukome galvą ir dėl to, kas galėtų mums padėti šią mintį įgyvendinti. Kaimo plėtros fondui parašėme projektą ir gavome dalinį Europos Sąjungos finansavimą. Ir štai nuo šios vasaros mes jau turime vandenlenčių parką, – sakė Tomas.

Tai ne paskutinis „Wake pond“ naktinis renginys šią vasarą. Ilgąjį Žolinės savaitgalį Pagojės tvenkinyje planuojamas mini festivalis. Gal bus net staigmena, apie kurią Tomas ir Matas dar nenori kalbėti viešai. Tiesa, temainfo.lt jis ją išdavė, ir – jei planai nepasikeis – mes tikrai ruošime fotoaparatus ir kameras.

temainfo.lt