Anykščių komisaras aplankė visas rajono seniūnijas

Lapkričio pabaigoje-gruodžio pradžioje Anykščių rajono policijos komisariato viršininkas Rimantas Čepulis kartu su policijos komisariato padalinių vadovais aplankė Anykščių rajono seniūnijas, kur susitiko su seniūnijų gyventojais.

Susitikimuose gyventojai ypač dėmesingai išklausė policijos pareigūnų patarimų, kaip elgtis Euro įvedimo laikotarpiu. Akcentuota tai, kad Eurai nei namuose, nei gatvėje keičiami nebus, todėl apie asmenis, apsilankiusius su tokiais pasiūlymais, reikia iš karto informuoti policiją. Visiems buvo įteikti informaciniai lankstinukai „Euras Lietuvoje: 10 svarbiausių dalykų“.

Dar viena ypač aktuali seniūnijų problema – eismo saugumas. Beveik kiekvienos seniūnijos gyventojai skundėsi, kad trūksta kelio ženklų, pėsčiųjų perėjų, greičio slopinimo kalnelių.

Anykščių policijos vadovai gyventojams priminė policijos vykdomas priemones, užtikrinančias saugų eismą, tačiau vien policijos pastangų neužtenka – visi eismo dalyviai turėtų būti sąmoningi ir patys rūpintis saugumu: dėvėti atšvaitus, segėti saugos diržus, neviršyti greičio, nevairuoti apsvaigus nuo alkoholio.

Anykščių policijos vadovai gyventojus kvietė būti aktyviais ir pilietiškais, pastebėti pažeidimus, bendradarbiauti su policija – taip kurti saugią gyvenamąją aplinką sau ir savo artimiesiems.

 

Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas
www.utena.policija.lt