8GreP8wYCFw

Aktyvus Kupiškio jaunimas, susibūręs į neformalų klubą „Anapus tvoros“ , visą vasarą temainfo.lt lankytojams  pasakos miesto ir rajono  įdomybes.

Suaugusiųjų skundai, girdi  mūsų miestelyje nieko nevyksta, įgriso iki gyvo kaulo…

„Pasidairykite aplink!“,  – sako jaunieji kūrėjai.

Kupiškio jaunimo centre susibūrusi vaikinų ir merginų komanda išsikėlė sau tikslą – parodyti, koks yra įdomus Kupiškis.

Pavadinimas „Anapus tvoros“ simbolizuoja nuotykius , kuriuos galima patirti išėjus iš savo kiemo. Sulaužyti stereotipus, nepabūgti iššūkių ar tiesiog daugiau bendrauti su žmonėmis, kurie šalia tavęs, – tai ir viskas, ko reikia, kad tvora nebebūtų tokia aukšta.  Čia visada rasite ką nors įdomaus. Netikite? Nebūkite bambekliai!

Kūrybinės komandos pirmoji laida  – apie tai, kaip įdomu ir linksma gyventi kaime. Paprasta sodyba gali virsti žaidimų aikštele ir namu, nulipdytu  savo rankomis, draugiškais gyvuliais ir beribe gamtos paslapčių skraiste.

Dėkojame Reginai ir Gyčiui Paluckiams už drąsa įsileisti kamerą ir būrį jaunų žmonių į savo sodybą. Jų įdomūs ir nuotaikingi pasakojimai viršijo mūsų lūkesčius, jų sodyboje įdomybių radome daugiau, negu tikėjomės. Smagaus žiūrėjimo!

Jeigu turite pasiūlymų kūrybinei grupei „Anapus tvoros“ prašome pasidalinti mintimis. Pastebėjimus siųskite adresu briedizzp@gmail.com ,arba skambinti tel.  8 624 68409.

 

temainfo.lt