Amerikiečių grupė „Warbringer“ pietavo Kavarsko „Šaltinyje”

Kavarsko „Šaltinyje” pietaujančius amerikiečių grupės „Warbringer“ narius – solistą Johną Kevillą, gitaristą Adamą Karolą ir būgnininką Karlą Kruzą – atpažino kavinukės savininkų Genės ir Algirdo Gansiniauskų marti Asta. Užsuko jie čia pavalgyti prieš išvykdami į Vilnių iš Anykščių festivalio „Velnio akmuo“/„Devilstone”. Grupę lydėjo radijo stoties „Start FM“ vedėjas Gedas Audronašas Šečkus.

Ponia Asta, žinoma, negalėjo nepaklausti, ar patiko svečiams Kavarsko koldūnai.

– Taip, – atsakė nuotaikinga kompanija.

Visi suvalgė po pilną porciją – apie 40 mažyčių koldūniukų. Amerikietiško „thrash“ metalo virtuozams patiko ir „Šaltinio” ypatingasis užpilas, kurio spirgai, kaip „Delfyje” yra sakęs restoranų žinovas ir siaubas Andrius Užkalnis, tokie lengvučiai, tokie traškūs – lyg iškeptas oras ir kvapas.

„Warbringer“, per metus surengianti šimtus koncertų, nesididžiavo ir gyrė „Šaltinio” šaltibarščius. JAV metalistams įdomu tai, kad į sriubą dedama žalių svogūnų laiškų.

„Warbringer“ žadėjo į Kavarską užsukti po metų ir būtinai paragauti cepelinų – žinoma, pabuvoję festivalyje „Velnio akmuo“/„Devilstone”.

Anot G. Audronašo Šečkaus, jis pats Kavarsko „Šaltinyje” – jau devintą kartą. Šiemet ekstremalusis, kaip teigiama,  rinktinio metalo ir originalaus skambesio elektronikos festivalis „Velnio akmuo“/„Devilstone” ir vyko devintą kartą.

 

temainfo.lt

Astos Gansiniauskienės nuotraukos