Alizavos futbolo turnyru paauglius bandyta atitraukti nuo kompiuterių

Rugsėjo 18 d. į Alizavos pagrindinės mokyklos sporto aikštelę susirinko Kupiškio rajono mokyklų futbolininkai. Vaikinai ir merginos atvyko kovingai nusiteikę: skubiai persirengę gražiosiomis uniformomis, jie subėgo į aikštelę apšilti ir spėti prisijaukinti svetimą kamuolį. Turnyrui teisėjavo futbolo treneriai Irmantas Šap ir Ričardas Puntuzas.

Pirmose varžybose susirungė Skapiškio pagrindinės mokyklos ir Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos futbolininkai. Aiškią jėgų persvarą demonstravo skapiškėnai. Jie ir nugalėjo rezultatu 5:0.

Alizaviečių ir kupiškėnų jėgos buvo beveik lygios. Iš pradžių geriau sekėsi alizaviečiams, vėliau sėkmė išslydo iš po jų kojų, ir varžybos baigėsi rezultatu 5:4.

Trečiose varžybose žaidė Alizavos ir Skapiškio mokyklų komandos. Skapiškėnai buvo ženkliai pranašesni, susitikimas baigėsi 7:2.

Gražią saulėtą popietę vykęs futbolininkų turnyras sutraukė daug jaunų sirgalių. Varžybų metu netrūko emocingų šūksnių bei įvairiausių patarimų žaidėjams. Emocijos liejosi per kraštus, gal net trukdydamos žaidėjams: atsitiko taip, kad net du kartus kamuolys įriedėjo į savus vartus. Pagirtinai žaidė alizaviečiai Lukas Babachinas, Kęstutis Gilbrantas, Karolis Bartkus , kupiškėnai Deividas Dzikavičius, Edgaras Baronas, pelnę savo komandoms įvarčių. Koja kojon su vaikinais kovojo ir merginos.

Rezultatyviausiu žaidėju tapo Skapiškio pagrindinės mokyklos komandos narys Rokas Puciata. Jis įmušė net 5 įvarčius!

Futbolininkų komandos buvo apdovanotos Alizavos pagrindinės mokyklos direktoriaus padėkos raštais ir medaliais. Skapiškėnai namo išsivežė turnyro nugalėtojų taurę.

 

 

Gražina Kigaitė ir Danutė Miknevičienė

Jaunimo iniciatyvų projekto „Atsitrauk nuo kompo!“ koordinatorės

 

Samantos Šešeikaitės nuotraukos