Adomynės „Adomo šautuvas turi šaudyti!“

Adomynės kaimo bendruomenė įgyvendino projektą keistu pavadinimu „Adomo šautuvas turi šaudyti!“. Kaip sako patys adomyniečiai, jie išpildė narių norą – turėti poilsio aikštelę su laužaviete ir rankomis traukiamą pontoninį plaustą persikelti per Adomynės tvenkinį. Plausto statytojai UAB „AV Projects“ teigia, kad tai – vienintelė Lietuvoje tokia pramoga mažame vandens telkinyje.

Anot Adomynės bendruomenės, nuo tada, kai šautuvo formos tvenkinys ir dvaro parkas buvo išvalytas ir sutvarkytos jo pakrantės, jis tapo adomyniečių pasididžiavimu ir mėgstamiausia laisvalaikio praleidimo vieta.

Plaustu per tvenkinį naudosis visi Adomynės ir aplinkinių kaimų gyventojai. Tai taps smagia atrakcija bendruomenės šventėse: bus galima ne tik pramogauti besiirstant pontoniniu plaustu, bet ir pasigaminti maisto tvarkingoje laužavietėje.

Projekto lėšomis sukurta poilsio zona tarnaus ir bendruomenės edukacinėms programoms paįvairinti, naujoms sukurti bei didesniam turistų skaičiui pritraukti.

„Smagu, kad nepaisant sunkių oro sąlygų rangovai išpildė visus įsipareigojimus, ir projekto veiklos buvo įvykdytos laiku. Dėkojame Kupiškio rajono savivaldybei, prisidėjusiai prie projekto ir skyrusiai 10 proc. bendros projekto sumos. Bendruomenė, be žmogiškųjų resursų, pridėjo trūkstamą dalį iš savo kuklaus biudžeto”, – kupiskis.lt teigia Adomynės bendruomenės atstovai.

Adomyniečiai su nekantrumu lauks pavasario, kad galėtų džiaugtis sutvarkyta laisvalaikio vieta.

 

Parengė Adelija Varnaitė

Adomynės bendruomenės nuotraukos