AB „East West Agro“ Kupiškyje planuoja steigti filialą

Gegužės 3 d. Kupiškio rajono meras Dainius Bardauskas ir administracijos direktorius Marius Mališauskas savivaldybėje priėmė AB „East West Agro“ generalinį direktorių Gediminą Kvietkauską ir komercijos direktorių Valentiną Liniauską. Susitikime aptartos įmonės investicijos į Kupiškį.

Kaip teigia pati bendrovė, 2006 m. įsteigta „East West Agro“ (EWA) – lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių žemės ūkio technikos tiekėjų Lietuvoje. Ji sėkmingai įsitvirtino šio sektoriaus bendrovių TOP 5 ir šiandien šalyje atstovauja visame pasaulyje pripažintiems žemės ūkio technikos gamintojams „Massey Ferguson“ (Prancūzija), „Laverda“ (Italija), „Fella“ (Vokietija) ir kitiems. Bendrovės klientai – per  6 tūkst. stambių ir vidutinių Lietuvos žemės ūkio bendrovių ir ūkių.

– Dar žiemą prasidėję šios įmonės vadovų ir savivaldybės pokalbiai davė rezultatą: liepos pradžioje akcinė bendrovė „East West Agro“ (EWA) planuoja filialo atidarymą Kupiškyje, kuriame bus sukurta 10 darbo vietų, – temainfo.lt sakė meras D. Bardauskas.

Bendrovė savo filialą planuoja įkurti Technikos gatvėje, netoli „Gilotos”  įmonės.

Panevėžio regione vienos didžiausių žemės ūkio technikos tiekimo bendrovių yra rokiškėnų UAB „Ivabaltė”, biržiečių „Biržų žemtiekimas”, UAB „Agrilita” ir kiti.

Bus suteikta galimybė įsigyti traktorių, padargų ar kitų būtinų prekių ūkių reikmėms, teikiamos serviso ir kitos paslaugos ne tik Kupiškio rajono, bet ir viso regiono ūkininkams.

 

Rita Briedienė