Taip saugomos kupiškėnų garažų prieigos

 

– Nereikia kriminalinių naujienų? – telefonu paklausė temainfo.lt skaitytoja ir ėmė pasakoti, jog ties įvažiavimu į Antano Purėno gatvės kraštinį garažų bloką, visai šalia pėsčiųjų tako, vyrai kasa duobę.

– Ko gero užkas šunį, nes kažką tempte atsitempė maiše, – spėliojo moteris.

Iš dešinės įvažiavimo pusės yra ženklas „Sustoti draudžiama”. Buvo panašu, kad ir kitoje pusėje atsiras kelio ženklas – kas kastų šunį tokioje matomoje vietoje?

Anot Kupiškio rajono savivaldybės Saugaus eismo komisijos pirmininko, Savivaldybės administracijos direktoriaus Mariaus Mališausko, pirmą ženklą „Sustoti draudžiama” garažų bendrija pasistatė be komisijos leidimo. Neseniai jį gavo ir paprašė leisti statyti antrą tokį pat ženklą: taip bus apsaugotos prieigos – niekas nebestatys automobilių įvažiavime į garažų kiemus.

Tai ir visas kriminalas – štai, kur šuo pakastas… Iš abiejų pusių ženklais „Sustoti draudžiama” apsistačiusi garažų bendrija, atrodo, jau pajuto vieną nepatogumą: ir patys bendrijos nariai įvažiavime nebegali statyti automobilių.

Ar statysis tokius ženklus ir kitos dvi A.Purėno gatvės garažų bendrijos?

– Tokią teisę jos turi, tik privalo gauti Saugaus eismo komisijos sutikimą, – sakė Savivaldybės administracijos direktorius M.Mališauskas.

Ženklai garažų bendrijos prieigose pastatyti ne Savivaldybės lėšomis.

 

Adelija Varnaitė

Autorės nuotraukos