Pareigūnų rūpestis – poilsiautojų saugumas

Panevėžio apskrities VPK Kupiškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai Gintarė  Šližytė  ir Regimantas Tubelis, pasitelkę į pagalbą policijos rėmėją Kupiškio savivaldybės tarybos narę Gailą Matulytę, tikrino Kupiškio marių paplūdimus.

Prie Kupiškio marių, besitęsiančių keliolika kilometrų, gausu poilsiautojų. Čia ilsėtis mėgsta ne tik šio krašto žmonės – yra ir svečių, apsistojusių ilgesniam laikui, pasistačiusių palapines ir kemperius.

Pareigūnai bendravo su poilsiautojais, skatino būti budrius, saugoti savo turtą, nepalikti daiktų be priežiūros, nelaikyti vertingų daiktų automobilių salonuose ir visada užrakinti transporto priemones.

Policininkai įspėjo apie alkoholio žalą, draudimą jį vartoti viešose vietose, akcentavo grėsmes, kylančias neblaiviems asmenims maudantis.

Poilsiautojams, įsikūrusiems prie laužaviečių, priminta, kad esant sausrai kyla gaisro pavojus, todėl su ugnimi privaloma elgtis itin atsargiai, nepalikti jos vienos.

Apie pastebėtus pažeidimus policija prašo pranešti Panevėžio apskrities VPK anoniminiu pasitikėjimo telefono numeriu visoje apskrityje – (8 45) 503 333 arba trumpuoju telefonu 112.

 

Karolina Miganovičienė

Panevėžio apskrities VPK Komunikacijų skyriaus vyresnioji specialistė