Mokiniai domėjosi policininko profesija

Panevėžio apskrities VPK Kupiškio rajono policijos komisariatas rengia atvirų durų dienas ir kviečia jaunuolius sužinoti daugiau apie policininko profesiją, susipažinti su kasdieniu pareigūnu darbu. Komisariatą aplankė Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos 8b klasės mokiniai su auklėtoja Irena Rukštavičiene.

Svečiams Viešosos policijos skyriaus Prevencijos poskyrio specialistė Elida Krikščiūnienė ir bendruomenės pareigūnė Gintarė Šližytė parodė vaizdo medžiagą apie Kupiškio rajono policijos komisariato veiklą, supažindino su policijos pareigūno profesija ir kasdieniu darbu, privalumais ir atsakomybe. Pareigūnės papasakojo apie galimybę įgyti policininko specialybę, suteikė informaciją apie studijas ir reikalavimus, keliamus norintiems studijuoti.

Mokiniams taip pat buvo  priminta alkoholio ir rūkymo žala. Jie informuoti apie sustipriną kontrolę ir reidus, nuolat vykdomus prie mokyklų. Kalbėta apie turto apsaugą, smurtą artimoje aplinkoje, patyčias, viešos tvarkos pažeidimus.

Apsilankymo metu pristatytos policijos specialiosios priemonės, mokiniai kviesti tapti jaunaisiais policijos rėmėjais ir jungtis prie patrauklios, motyvuotos bei veiksmingos policijos žmogui ir valstybei vizijos įgyvendinimo.

 

Karolina Miganovičienė

Panevėžio apskrities VPK Komunikacijų skyriaus vyresnioji specialistė